26.07 2022

РІШЕННЯ ГЕОТЕХНІЧНИХ ІНЖЕНЕРНИХ ЗАДАЧ ДЛЯ РІЗНИХ СФЕР ЕКОНОМІКИ

ЧИМ І ЯК КОНКРЕТНО ДОПОМАГАЄ GEORESIN?
КОМЕРЦІЙНИЙ СЕКТОР:

Забезпечення безпеки приміщень при повторному вирівнюванні або відновленні несучих конструкцій. GeoResin® підіймає, вирівнює і підтримує будівлі та споруди будь-якого розміру. Він також виправляє нестабільні (рухомі) і просілі під’їзні шляхи, місця стоянки, підлоги та фундаменти. Технології зміцнюють і стабілізують слабкий ґрунт основи.

В результаті:
 • усувається небезпека аварії
 • зникають місця скупчення води або інших технічних рідин
 • небажані порожнечі та порожнини будуть заповнені
 • двері та вікна повертаються в робочий стан
 • непривабливі тріщини в стінах можуть повністю закритися

Оскільки GeoResin® використовує метод локальних ін’єкцій, подібний мікрохірургії, то метод є не тільки економічним, але й зводить час простою бізнесу до 0. Ваш бізнес може працювати у звичайному режимі без необхідності переміщати меблі, інвентар або устаткування. Не буде безладу і брудних робіт (в тому числі демонтажу і розкопок), тому вам не потрібно додатково турбуватися про те, щоб клієнти, орендарі або співробітники були в безпеці.

ТРАНСПОРТНА ТА КОМУНАЛЬНА ІНФРАСТРУКТУРА:

Максимізуючи та продовжуючи поточну цінність активів, GeoResin успішно вирівнює і відновлює все – від бетонних плит і тротуарів до доріг і мостів. Ми також використовуємо наші технології для заповнення порожнин, пустот і покинутих труб, зберігаючи ці області в безпеці. Неінвазивні методи економлять час, тому робота може бути виконана швидко і без шкідливого впливу на навколишнє середовище.

Використовуючи методики GeoResin®, ми можемо:

 • допомогти в запобіганні попадання води та ерозії конструкцій
 • стабілізація шарів і нашарувань в тунелях
 • зміцнення фундаменту і ґрунту
 • допомога у виведенні з експлуатації старої інфраструктури
 • консолідація і закріплення ґрунтів навколо інфраструктури
 • поліпшення засипки підпірних стінок і укосів
ВИДОБУТОК КОРИСНИХ КОПАЛИН:

Стабілізація неоднорідного ґрунту для підвищення безпеки. GeoResin може допомогти стабілізувати надземні конструкції, такі як рейки штабелера-реклеймера або штабелера-стакера, опори конвеєрної стрічки, резервуари та машинне устаткування, а також дороги й шляхопроводи. Це дозволяє мінімізувати ризики безпеки та простоїв при всіх видах видобувних робіт. Ми також можемо здійснювати заповнення пустот і відновлювальні процедури після вичерпання видобутку, а також контроль проникнення води або газу.

Ми використовуємо спеціальні смоли для стабілізації пластів в шахтах і тунелях, зменшуючи небезпечний рух ґрунту і нестабільність осадових порід.

Фахівці GeoResin мають багаторічний досвід роботи, допомагаючи добувним компаніям вирішувати проблеми нестабільності ґрунту і основ.

ВИРОБНИЧО-СКЛАДСЬКИЙ СЕКТОР:

Підтримуючи роботу обладнання і ланцюжка створення вартості в цілому незалежно від розміру вашого будинку, під’їзних шляхів або системи зберігання, GeoResin® забезпечує швидке, надійне, економічне і безвідмовне рішення для стабільної роботи підприємства. Наприклад, западають, або деформовані плити можуть бути небезпечні, як джерело ризиків спотикання або скупчення води, яке в свою чергу може створювати проблеми охорони праці та техніки безпеки в промислових будівлях. Нерівні підлоги можуть вивести техніку з ладу або за межі допусків, що може пошкодити або навіть знищити її. Витрати на технічне обслуговування або заміну основних фондів можуть бути високими, включаючи витрати на простій в технологічних процесах. Використовуючи свої смоли ми можемо привести вашу будівлю і підлоги назад «в рівень», уникаючи конструктивних пошкоджень. GeoResin® також покращує несучу здатність ґрунту основи, тому ви можете впевнено експлуатувати важкі вантажівки по під’їзних доріжках і зберігати важкі вантажі на складах.

GeoResin® забезпечує значні переваги, включаючи:

 • мінімальні збої та простої
 • ніяких розкопок, ніякого безладу
 • вилкові навантажувачі та вантажівки можуть рухатися по бетонним плитам і під’їзним доріжкам у звичайному режимі всього через 30 хвилин після обробки локальної ділянки
 • немає потреби переміщати інвентар або устаткування
 • складські полиці та конвеєрні системи повертаються в правильне робоче положення