09.08 2022

ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ, ЩО ЧАСТО СТАВЛЯТЬСЯ, З БОКУ ВЛАСНИКІВ ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ (ЧАСТИНА 2)

ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ, ЩО ЧАСТО СТАВЛЯТЬСЯ, З БОКУ ВЛАСНИКІВ ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ (ЧАСТИНА 2)

Як GeoResin допомагає повернути будинок або будівлю на колишній рівень?

Наші фахівці (інженери і техніки) ретельно розробляють план по підйому і вирівнюванню вашого будинку, що враховує виявлені під час обстеження поточні умови і вимоги. Система лазерних пасток використовуються для ретельного контролю прогресу і визначення необхідного рівня підйому.

Чи будуть перешкоди для діяльності або безладдя на об’єкті?

Наші відновлювальні методи передбачають мінімально можливе втручання у ваш особистий простір. Подібно тонкої хірургії, смола GeoResin вводиться через крихітні отвори діаметром від 8 до 28 мм, якщо вона застосовується всередині будинку. Але для мінімізації занепокоєння всі роботи за замовчуванням проводяться зовні, якщо обставини не змусять переміститися всередину.

Що робити, якщо у мене плитка або паркетна підлога?

Ми плануємо отвори, щоб втручання було якомога непомітніше. Наприклад, під плінтусом або в місцях примикання плитки, де це можливо. Також вибираються найменші діаметри для бурів (6-8 мм). Ці крихітні отвори практично непомітні, якщо їх закоркувати маленькою дерев’яною пробкою або спеціальним цементним, або епоксидним розчином.

Чи потрібно прибирати мій килим (килимове покриття)?

Якщо килим присутній в кімнаті, його потрібно буде відкатати від ураженої ділянки. Найчастіше його можна просто відкрутити від місця примикання уздовж стіни.

Що відбувається з нерівною підлогою?

GeoResin намагається ідеально вирівняти підлоги. Однак бувають випадки та умови, коли бажаний підйом може пошкодити конструкцію. В цьому випадку GeoResin підіймає плиту підлоги в тій мірі, в якій дозволяють об’єктивні умови, і фокусується на поліпшенні основи, щоб гарантувати досягнутий рівень на довго.

Що мені потрібно зробити, перш ніж GeoResin почне свою роботу?

Одна з наших бригад фахівців обстежує та оцінює ваш об’єкт, включаючи ґрунтову основу, і визначить, що буде потрібно, надавши технічний звіт і рішення. Розташування інженерних комунікацій потрібно для зниження ризику впливу матеріалу GeoResin на мережі (водопостачання, каналізація, електрика). Пошкоджена сантехніка і трубопроводи часто є однією з причин осідання, деформацій і розтріскування конструкцій. Якщо це буде виявлено, GeoResin рекомендує відремонтувати трубопровід до початку робіт. Коріння дерев також часто є причиною проблем з фундаментом. У деяких випадках GeoResin може рекомендувати установку кореневих бар’єрів або видалення дерев на безпечну відстань. Це можна зробити як до, так і після проведення робіт. Ну і мобільний робочий комплекс GeoResin (автомобіль категорії С) потребує місця паркування поряд з вашим будинком для доступу протягом дня.

Чи існує ризик пошкодження підземних комунікацій на території об’єкта?

Смола GeoResin проникає в ґрунт через мережу точок ін’єктування. Там, де комунікації знаходяться в аварійному стані (наприклад, тріщини або не герметичні стики в трубах), смола може потрапити в труби та викликати засмічення. В цьому випадку відповідальність за видалення матеріалу лежить на власнику об’єкта нерухомості, але це буває тільки в разі, коли пошкоджена труба не була позначена власником в період, що передує роботам. Теж саме стосується, якщо фахівець GeoResin просвердлює трубопровід, який був розташований, але не позначений для проєктування.

Чи даєте ви гарантію?

Матеріали, які ми використовуємо, були розроблені для використання в ґрунтах або схожих замкнутих умовах так, щоб протистояти усадці та зносу. Полімерні матеріали мають гарантію GeoResin до 60 років. Останні дослідження штучного старіння показують, що при природних (не екстремальним) навколишніх умовах матеріали можуть служити до 1000 років.

Як я дізнаюся, що отримую відповідну цінність за витрачені гроші?

GeoResin не пропонує рішення “одне для всіх”. Ми оцінюємо кожен випадок і об’єкт нерухомості персонально, щоб забезпечити індивідуальне рішення, за аналогією лікування конкретної людини від конкретної хвороби. Ми надаємо вичерпну оцінку необхідних ресурсів і готові відповісти на будь-які питання на шляху до вирішення. Наш багаторічний і міжнародний досвід роботи в різних умовах допомагає нам давати рекомендації щодо очікуваного результату роботи, грунтуючись на типі будинку, ґрунтових умовах і проблемної ситуації в конкретному регіоні.

Що я повинен зробити, щоб найкращим чином керувати своїм будинком в майбутньому?

GeoResin рекомендує суворо дотримуватися норм експлуатації будівель і споруд, приділяючи більше часу і сил на профілактику.

Захист вашого найбільшого активу

Георезин розуміє важливість захисту будинків і споруд. Протягом більше ніж 40 років ми будуємо свою репутацію надійного постачальника економічно ефективних та інноваційних рішень, які усувають наземні та підземні інженерні проблеми, такі як осідання плит підлоги та фундаментів.

Звичайно, кожен будинок індивідуальний.

І тому ми витрачаємо час на те, щоб дізнатися глибше вашу ситуацію і конкретні проблеми, щоб знайти правильне рішення для відновлення вашого будинку або об’єкта нерухомості. Важливо відзначити, що після завершення будь-якої роботи ми як і раніше готові надавати постійні консультації та підтримку. Ми знаємо, що наше рішення працює. Ось чому ми готові запропонувати найширшу в галузі 60-річну гарантію на наші роботи.