ЛІКВІДАЦІЯ НАСЛІДКІВ СЕЙСМІЧНОЇ АКТИВНОСТІ І ВІДНОВЛЮВАЛЬНІ РОБОТИ

 • Фокус:

  Підйом і вирівнювання конструкцій

 • Розташування:

  м. Крайстчерч, Нова Зеландія

 • Технологія:

  Deep Stabilization & Slab Lifting

 • Рік:

  2011

РЕЗЮМЕ

Землетрус викликав нерівномірне просідання від 10 до 42 мм в різних зонах житлового будинку та гаража в м.Крайстчерч, яке необхідно було вирівняти повторно, щоб мешканці могли безпечно жити в будинку.

ЦІЛІ

Будинок площею 136 м² та прилеглий гараж площею 60 м² необхідно було вирівняти повторно. Для організації проведення робіт компанією «GeoResin» було необхідне отримання належного допуску. Після землетрусу в м.Крайстчерч на ділянці був присутній м’який мул. Однією з умов було своєчасна взаємодія між домовласником, страховою компанією та інженером-консультантом. Метою було вирівнювання повторно будинку і прилеглого гаража.

ТЕХНОЛОГІЯ, ЯКА ЗАСТОСОВУВАЛАСЬ

Глибинна ін’єкція (UDI), що виконується компанією «GeoResin», була відповідним методом для забезпечення необхідної несучої здатності під 13-ма “склянками”, що підтримують будинок. Також компанією «GeoResin» застосовувалася технологія підйому плитних конструкцій (USL) для повторного вирівнювання різних частин будинку і гаража. Ремонтно-відновлювальні роботи, що виконуються компанією «GeoResin», проводилися протягом 11 днів.

ПІДСУМОК

Будинки були повторно вирівняні в межах допуску 1,5 мм, і домовласник зміг повернутися в будинок. Зіткнувшись з вибором: знести будинок, або провести його “тривалу” реконструкцію, – домовласник прийшов до висновку, що залучення компанії «GeoResin» є більш ефективним, як в економічному плані, так і у збережені часу, рішенням для усунення шкоди від землетрусу.

Роботи виконані без зупинки експлуатації будівлі

  ЗАМОВИТИ ПІДБІР ПРОЄКТУ ТА КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Якщо Ви не знайшли в портфоліо на веб-сайті об'єкта, або ситуації схожої з Вашою, то замовте підбір проєкту, що відповідає Вашим вимогам з детальним описом чи з консультацiєю iнженера-геотехнiка.