СТАБІЛІЗАЦІЯ ОСНОВИ ФУНДАМЕНТУ ШЕСТИКВАРТИРНОГО ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ ВЗДОВЖ ДОРОГИ В М. БІРМІНГЕМ

 • Фокус:

  Стабілізація (зупинка) просідання об'єкта

 • Розташування:

  м. Бірмінгем, Великобританія

 • Технологія:

  Deep Stabilization

 • Рік:

  2014

РЕЗЮМЕ

Житловий будинок, що стоїть на дорозі в м,Бірмінгем, яка вперше введена в експлуатацію в 17 столітті. Історично, кінець дороги веде до ферми і далі до великого ставу. Згодом дорога і земля навколо неї перетворилися в сучасну вулицю з будинками
з обох сторін. Територія, де колись стояв ставок, була рекультивувана і був побудований багатоквартирний будинок. Відсутність належної уваги до геології і важка конструкція будівлі стали причиною просідання.

ЦІЛІ

Будинок з шести квартир з одного боку просідав в землю. Це призвело до порушення цілісності всієї конструкції. Тріщини можна було побачити по всьому периметру будівлі, так що потрібен довготривалий процес, щоб зупинити осідання. Компанія GeoResin прийняла рішення, щодо посилення ґрунту за допомогою геополімерної смоли, утворюючи стабільну основу з необхідними властивостями.

ТЕХНОЛОГІЯ, ЯКА ВИКОРИСТОВУВАЛАСЬ

Для того, щоб досягти цих цілей, GeoResin використовували геополімерну смолу в зонах просадки, щоб зміцнити ґрунти і запобігти подальшому просіданню. Експансивні геополімерні смоли GeoResin були введені в точках вздовж 101 метра конструкцій несучих стін. Трубки для ін’єкцій були розміщені в просвердлені отвори на глибині від 2-3 метрів. Після подачі смоли, яка розширюється з величезною силою, формується основа – опора для фундаменту, яка і використовується в подальшому.

ПІДСУМОК

Роботи були завершені впродовж двох тижнів. Протягом всього проекту нікому з мешканців не потрібно було залишати майно, що є значною перевагою використання процесу закачування. Ґрунти основи під власністю були зміцнені і забезпечені цілісної опорою.

Роботи виконані без зупинки експлуатації будівлі

  ЗАМОВИТИ ПІДБІР ПРОЄКТУ ТА КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Якщо Ви не знайшли в портфоліо на веб-сайті об'єкта, або ситуації схожої з Вашою, то замовте підбір проєкту, що відповідає Вашим вимогам з детальним описом чи з консультацiєю iнженера-геотехнiка.