ПРО НАС

GeoResin – міжнародна компанія

яка виконує роботи зі зміцнення та стабілізації грунтів, посилення фундаментів та підйому залізобетонних конструкцій методом ін'єктування спеціальних двох-компонетних смол європейської розробки.

Завдання, які успішно вирішує технологія GeoResin:

 • 01

  Зміцнення і стабілізації слабких грунтів

 • 02

  Посилення і ремонт фундаментів

 • 03

  Гідроізоляція фундаментів

 • 04

  Заповнення порожнеч і ємностей

 • 05

  Підйом просілиx підлог і фундаментів будівель

 • 06

  Усунення причин утворення тріщин в стінах будівель

Технологія GeoResin– це найкраще сучасне рішення щодо зміцнення грунтів та стабілізації фундаментів будівель, при реконструкції під час порятунку об'єктів нерухомості від руйнування.

У своїй роботі GeoResin використовує екологічно нейтральні матеріали. Керівництво компанії піклується про охорону праці та довкілля.

ОсновнІ об'єкти, де застосовується технологія GeoResin:

промислові та громадські будівлі / житлові будинки / пам'ятники архітектури / історичні будівлі автомобільні дороги / залізничні колії / злітно-посадкові смуги аеродромів / порти / причали дамби / та багато інших об'єктів

Технології

Сучасні, екологічно нейтральні, інноваційні технології, висококласні фахівці, топові обладнання та інструменти – запорука успіху компаній на протязі батагьох років.

Сфера застосування

Сфера застосування методів геополімерного ін'єктування поширюється на будь-які об'єкти – від житлових будинків та котеджів, до великих промислових підприємств та злітно-посадкових смуг міжнародних аеропортів.

КОМПАНІЯ

GeoResin – це міжнародна компанія, яка виконує роботи зі зміцнення та стабілізації ґрунтів, посилення фундаментів та підйому залізобетонних конструкцій методом ін'єктування спеціальних двох-компонетних смол європейської розробки.

Технології GeoResin

Технології GEORESIN є успішним продовженням розробок фінських та італійських інженерів у галузі геополімерного ін'єктування ґрунтів ще з 1978 року. За весь цей час, роботи з геополімерного ін'єктування ґрунтів проводилися в багатьох країнах Європи і світу.