Методи технології GEORESIN

Завдяки сучасним методам технології GeoResin стало можливим виконувати посилення Грунтів основи та вирівнювання конструкцій з точністю до одного міліметра. Підйом конструкцій завжди виконується під контролем надточного обладнання, що виключає будь-які негативні наслідки.

МЕТОД DEEP LIFTING

Індивідуальний підбір матеріалів та технічного рішення під конкретний проєкт

Метод DEEP LIFTING технології GEORESIN застосовується для відновлення несучої здатності ґрунтів основи та фундаменту в найкоротші терміни без земляних і екскаваційних робіт. Даний метод застосовується, як для приватних будинків, так і для промислових об’єктів на різних етапах будівництва, а також в період експлуатації, без зупинки технологічних процесів.

Метод полягає в точковому введенні двохкомпонентної геополімерної смоли в товщу ґрунту. Внаслідок хімічної реакції при змішуванні компонентів матеріал GEORESIN прагне збільшуватися в об’ємі до 30 разів: в результаті, заповнюються порожнечі, витісняється волога з пор, основа ущільнюється.

eng1

Переваги МЕТОДУ

 • 1Технологічні особливості дозволяють проводити роботи в стиснутих умовах, у важкодоступних місцях з мінімальною вібраційною та шумовою дією.
 • 2Технологія дозволяє зробити посилення грунтів у необхідних для цього місцях. Актуально при техногенних впливах на основу при експлуатації.
 • 3Високий рівень контролю виконуваних робіт, що включає контроль обсягу закріпленого масиву грунту.
open

Якщо ви хочете вивчити технологію детальніше з науковими викладками і технічними описами (в оригіналі), то перейдіть до технічної бібліотеки GeoResin.

МЕТОД FLOOR LIFTING

СТАБІЛІЗАЦІЯ І ПІДЙОМ ПЛОЩИННИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ

Застосовуючи метод FLOOR LIFTING технології GEORESIN можливо не тільки зупинити просідання плити підлоги по грунту, фундаментної плити, але і підняти конструкцію в проєктні відмітки, значно збільшивши несучу здатність основи
та заповнивши всі порожнечі, що утворилися в місці контакту плита-ґрунт. Це ідеальне рішення для проведення відновлювальних робіт в складських приміщеннях, логістичних центрах та інших об’єктах інфраструктури (автомобільні
дороги, шляхопроводи, злітно-посадкові смуги аеродромів і т.д.). Технологія передбачає введення під плиту двохкомпонентної геополімерної смоли за допомогою тонких сталевих трубок – пакерів. Вже в першу хвилину відбувається
розширення матеріалу. В результаті грунт основи плити ущільнюється, його несуча здатність збільшується, а сама плита підіймається до проєктної позначки.

eng2

Переваги МЕТОДУ

 • 1Устаткування, методи виконання робіт та матеріали мінімізують втручання в існуючі конструкції, дають можливість проводити роботи без зупинки виробничих процесів на підприємстві.
 • 2Високий рівень контролю підйому конструкції (до 1мм). Повне відновлення контакту «плита-основа».
 • 3Матеріал гідрофобний, при розширенні витісняє воду з грунту. Стійкий до впливу вібраційних та динамічних навантажень.
open

Якщо ви хочете вивчити технологію детальніше з науковими викладками і технічними описами (в оригіналі), то перейдіть до технічної бібліотеки GeoResin.

COLUMN INJECTION

ГЕОПОЛІМЕРНІ ПАЛІ, ЯК АЛЬТЕРНАТИВА ТРАДИЦІЙНИМ РІШЕННЯМ

Технологія Column Injection дозволяє влаштувати надійну основу навіть при наявності обводнених і торф’яних горизонтів. Геополімерні палі – відмінна альтернатива традиційним методам підсилення основи в складних ґрунтах. Технологія
дозволяє проводити роботи під уже побудованим будинком і підходить для будь-яких типів конструкцій.

В ході робіт в ґрунт вводять ін’єкційні труби в кевларовій оболонці на глибину до 6 метрів і ін’єктують в них спеціальний геополімерний склад. Після цього матеріал в оболонці розширюється і твердне, утворюючи за формою палю.
Після затвердіння матеріал має високу несучу здатність та збільшує розрахунковий опір навколишнього грунту.

eng3

Переваги МЕТОДУ

 • 1Можливість встановлення геополімерної колони в важкодоступних місцях з миттєвою передачею навантаження.
 • 2Забезпечує рішення двох задач одночасно: підвищення несучої здатності основи;підтримка роботи конструкцій фундаменту.
 • 3Надійне рішення для підсилення грунту в лінзах торфу, пухких грунтах, м’яких глинах.
open

Якщо ви хочете вивчити технологію детальніше з науковими викладками і технічними описами (в оригіналі), то перейдіть до технічної бібліотеки GeoResin.

BENEFIL

ЛЕГКОВАГОВЕ ЗАПОВНЕННЯ ПОРОЖНИН, ПРОСТОРІВ І ЄМНОСТЕЙ

Технологія BENEFIL дозволяє швидко і якісно провести консервацію старих колекторів, трубопроводів і шахт, не порушуючи існуючих будівельних норм і правил. Це прекрасна альтернатива затоплення водою або заливання бетоном. Полімерний
склад, застосовуваний для консервації пустот, має малу питому вагу і при цьому має високу міцність. Закачування складу можна проводити навіть у важкодоступних ділянках, уникаючи проведення екскаваційних робіт.

Закачування матеріалу проводиться під тиском. При цьому робоча станція з запасом розчину може перебувати в радіусі до 100 метрів від місця закачування. В процесі роботи розчин розширюється в обсязі в кілька разів, повністю
заповнюючи технічні порожнечі.

eng4

Переваги МЕТОДУ

 • 1Широка область застосування технології – консервація шахт, тунелів метрополітену, трубопроводів, технічних ємностей, зміцнення дамб.
 • 2Полімер повністю безпечний для навколишнього середовища. Вогнестійкий і може бути перероблений для повторного використання.
 • 3Можливість швидкої розконсервації об’єкта. Має властивість вбирати залишкові рідини і гази.
open

Якщо ви хочете вивчити технологію детальніше з науковими викладками і технічними описами (в оригіналі), то перейдіть до технічної бібліотеки GeoResin.

STATI-CAL

Технологія ремонту складається з компонентів системи, що використовуються в різних комбінаціях залежно від технічного рішення поставленого інженерного завдання.

Технологія ремонту тріщин у цегляній кладці Stati-Cal спеціально розроблена для ремонту будь-якого типу будівель із цегли й каменю – від історичних до сучасних, від приватних до громадських.

Стратегія Stati-Cal ґрунтується на тому, що кожна будівля у процесі експлуатації в межах своїх геометричних параметрів піддається певним деформаціям, що виникають з безлічі різних причин. Завдяки особливій конструкції застосування спіральних анкерів у ремонті тріщин і пошкоджень дає можливість стабілізувати і надійно з‘єднати елементи кладки, зберігаючи їх погоджену еластичність і здатність сприймати та передавати природні деформації, що виникають у процесі екс плуатації будівлі.

helikalne-zbrojenie-13

Переваги МЕТОДУ

 • 1Спеціальна неіржавна сталь
 • 2Попередньо напружена конструкція спіралевидної форми
 • 3Унікальна адгезійна система
open

Якщо ви хочете детальніше ознайомитися з можливостями технології та сферами застосування, то переходьте на сторінку з більш повним описом або зв'яжіться з менеджером проекту.