Методи технології GEORESIN

ЗАВДЯКИ СУЧАСНИМ МЕТОДАМ ТЕХНОЛОГІЇ GEORESIN, СТАЛО МОЖЛИВИМ ВИКОНУВАТИ ПОСИЛЕННЯ ГРУНТІВ ОСНОВИ ТА ВИРІВНЮВАННЯ КОНСТРУКЦІЙ З ТОЧНІСТЮ ДО ОДНОГО МІЛІМЕТРА. ПІДЙОМ КОНСТРУКЦІЙ ЗАВЖДИ ВИКОНУЄТЬСЯ ПІД КОНТРОЛЕМ НАДТОЧНОГО ОБЛАДНАННЯ, ЩО ВИКЛЮЧАЄ БУДЬ-ЯКІ НЕГАТИВНІ НАСЛІДКИ.

МЕТОД DEEP STABILIZATION

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР МАТЕРІАЛІВ ТА ТЕХНІЧНОГО РІШЕННЯ ПІД КОНКРЕТНИЙ ПРОЄКТ

Метод геополімерного ін’єктування DEEP STABILIZATION технології GEORESIN застосовується для зміцнення ґрунтів та підйому основ, фундаментів стін та інших елементів будівель та споруд інфраструктури, які мають деформації та осідання внаслідок геологічних процесів, природного старіння чи помилок у проєктуванні та будівництві. Даний метод може застосовуватися як для приватних будинків, так і для промислових об’єктів на різних етапах будівництва, а також у період експлуатації об’єкта без зупинки технологічних процесів.

DEEP STABILIZATION є інноваційним методом, який ґрунтується на експансивній дії в результаті хімічної реакції при змішуванні двох геополімерних компонентів. Геополімери мають високу міцність і стійкість до динамічних навантажень і впливу навколишнього середовища.

Метод DEEP STABILIZATION полягає у точковому введенні двокомпонентної геополімерної смоли в товщу ґрунту. В результаті хімічної реакції, матеріал GEORESIN збільшується в обсязі до 30 разів, заповнюючи порожнечі та витісняючи вологу з пор. В результаті хімічної реакції матеріал розширюється, тим самим ущільнюючи ґрунт основи, що дозволяє збільшити її міцність і стабільність. За допомогою методу глибинного ін’єктування DEEP STABILIZATION технології GEORESIN можна виконати підйом частин будівель і споруд, що просіли.

DEEP STABILIZATION може застосовуватись у таких випадках:

 • · підйом та зміцнення фундаментів будівель та споруд, які мають осідання внаслідок слабких або нестійких ґрунтових основ;
 • · ремонт та зміцнення основ різних промислових об’єктів, включаючи заводи, склади, виробничі цехи;
 • · підйом та зміцнення залізничних колій та доріг, що мають деформації та осідання;
 • · ремонт та зміцнення дорожнього та аеродромного полотна, включаючи асфальтові та бетонні покриття;
 • · ремонт та зміцнення мостових та тунельних конструкцій;
 • · зміцнення дамб, насипів та інших споруд гідротехнічного комплексу для запобігання просіданню та руйнуванню;
 • · зміцнення та захист трубопроводів від деформацій та руйнування внаслідок осідань ґрунту.
eng1

Переваги МЕТОДУ

 • 1Висока точність та контрольованість. Метод DEEP STABILIZATION дозволяє точно контролювати та регулювати підйом та зміцнення основи будівель та споруд, що дозволяє уникнути додаткових деформацій та пошкоджень.
 • 2Стійкість до дії довкілля. Геополімери мають високу стійкість до впливу вологи, ультрафіолетового випромінювання, хімічних речовин та інших факторів навколишнього середовища.
 • 3Висока швидкість виконання робіт. DEEP STABILIZATION дозволяє виконати роботи в короткий термін, без зупинки виробництва та відновлювальних робіт.
 • 4Економічна ефективність. Метод DEEP STABILIZATION може значно скоротити витрати на ремонт та зміцнення основи будівель та споруд, оскільки він не вимагає тривалого часу на підготовку та виконання робіт, не вимагає демонтажу та заміни пошкоджених конструкцій, та не створює додаткових витрат на транспортування матеріалів.
 • 5Екологічність. Геополімери є екологічно безпечними матеріалами, не містять токсичних речовин, не забруднюють довкілля та не створюють додаткових відходів.
open

Якщо ви хочете вивчити технологію детальніше, з науковими викладками і технічними описами (в оригіналі), то перейдіть до технічної бібліотеки GeoResin.

МЕТОД SLAB LIFTING

СТАБІЛІЗАЦІЯ І ПІДЙОМ ПЛОЩИННИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ

Метод геополімерного ін’єктування SLAB LIFTING технології GEORESIN застосовується для заповнення порожнеч і підйому плит підлоги, що просіли.

SLAB LIFTING використовує геополімерні матеріали, що ін’єктуються під плиту підлоги для заповнення порожнечі та вирівнювання конструкції підлоги. На відміну від методу DEEP STABILIZATION, який застосовується для глибинного ін’єктування та підняття фундаментів будівель та споруд, SLAB LIFTING застосовуються для підйому та вирівнювання площинних конструкцій. Максимальна висота підйому може бути до 30 см.

Процес геополімерного ін’єктування починається з буріння отворів на певній ділянці підлоги. Потім під плиту вводять спеціальну двокомпонентну смолу геополімерну, використовуючи алюмінієві трубки-пакери Ø12 мм. При змішуванні компонентів відбувається хімічна реакція, в результаті якої матеріал розширюється, тим самим заповнюючи порожнечу і піднімаючи плиту підлоги до заданої позначки. Процес підйому контролюється лазерним устаткуванням. Цей метод дозволяє швидко та ефективно виправити нерівності підлоги, не порушуючи її цілісність.

SLAB LIFTING використовується для виправлення нерівностей та осідання підлог у різних типах будівель та споруд, включаючи:

 1. 1. Житлові будинки (багатоквартирні та приватні будинки, котеджі, дачі).
 2. 2. Комерційні будинки (офісні будинки, торгові центри, ресторани, готелі та інші комерційні споруди).
 3. 3. Промислові будинки. Метод може використовуватися для виправлення нерівних та нестійких підлог у виробничих цехах, складах, ангарах тощо.
 4. 4. Дорожні покриття. SLAB LIFTING може бути використаний для підйому дорожнього полотна, усунення ям та нерівностей на дорогах та тротуарах.
 5. 5. Аеродроми та паркувальні місця. Метод застосовується для вирівнювання поверхонь на аеродромах та паркувальних місцях, що дозволяє запобігти пошкодженню автомобілів та інших транспортних засобів.

SLAB LIFTING також може використовуватися у випадках, коли традиційні методи підйому підлоги неефективні чи непрактичні.

eng2

Переваги МЕТОДУ

 • 1SLAB LIFTING дозволяє виконувати поставлені завдання з мінімальним втручанням у конструкції підлоги, при цьому роботи виконуються без зупинки експлуатації та виробничих процесів.
 • 2Високий рівень контролю підйому конструкції (до 1 мм). Повне відновлення контакту «плита-основа».
 • 3Матеріал гідрофобний, при розширенні витісняє воду із ґрунту. Стійкий до дії вібраційних та динамічних навантажень.
 • 4SLAB LIFTING — економічно ефективніше рішення, ніж традиційні методи підйому підлоги. Це з тим, що це метод вимагає значної кількості матеріалів і вимагає руйнівних робіт.
 • 5Мінімальний вплив на довкілля.
open

Якщо ви хочете вивчити технологію детальніше, з науковими викладками і технічними описами (в оригіналі), то перейдіть до технічної бібліотеки GeoResin.

COLUMN INJECTION

ГЕОПОЛІМЕРНІ ПАЛІ ЯК АЛЬТЕРНАТИВА ТРАДИЦІЙНИМ РІШЕННЯМ

Метод геополімерного ін’єктування COLUMN INJECTION застосовується для зміцнення ґрунтових основ та створення міцної підтримки будівель, споруд та інженерних систем на них. Він застосовується у випадках, коли необхідно збільшити несучу здатність ґрунтової основи, усунути нерівномірні осідання, зміцнити слабкі чи пошкоджені ділянки ґрунту, а також знизити ймовірність виникнення руйнувань та деформацій у майбутньому. Геополімерні палі — відмінна альтернатива традиційним методам посилення основи у складних ґрунтах. Метод COLUMN INJECTION дозволяє влаштувати надійну основу навіть за наявності обводнених та торф’яних горизонтів. Технологія дозволяє виконувати роботи під вже збудованим будинком, і підходить для будь-яких типів конструкцій.

Метод полягає в ін’єктуванні в ґрунт основи спеціального складу, який після полімеризації утворює міцний геополімерний стовп. У ході робіт у ґрунт вводять ін’єкційні труби в кевларовій оболонці на глибину до 6 метрів, та ін’єктують у них спеціальний геополімерний склад. Після цього матеріал в оболонці розширюється і твердне, утворюючи формою палю. Затверділий матеріал має високу несучу здатність, і збільшує розрахунковий опір навколишньому ґрунту.

COLUMN INJECTION застосовується для будівництва та ремонту різних об’єктів, включаючи будівлі, мости, дороги, аеродроми, тунелі та інші споруди. Він також використовується в геотехніці для зміцнення схилів, підтримки дамб та вирішення інших інженерних завдань, пов’язаних із ґрунтовими основами.

eng3

Переваги МЕТОДУ

 • 1Метод дозволяє укріпити ґрунтову основу та створити міцну підтримку будівель та споруд на ньому. Після полімеризації геополімерний стовп має високу міцність, стійкість до впливу вологи та хімічних речовин, що забезпечує довговічність конструкцій.
 • 2Процес ін’єктування проводиться швидко та ефективно, що дозволяє скоротити час ремонту та будівництва.
 • 3Застосування методу дозволяє скоротити витрати на будівництво та ремонт об’єктів, оскільки він є більш економічним, ніж багато інших методів укріплення ґрунтових основ.
 • 4Метод геополімерного ін’єктування застосовується для зміцнення різних типів ґрунтів, у тому числі він використовується для посилення ґрунту в лінзах торфу, пухких ґрунтах, м’яких глинах.
 • 5Процес ін’єктування відбувається без руйнування ґрунту і не викликає значних порушень на будівельному майданчику, що дозволяє зберегти її у вихідному вигляді.
 • 6Геополімерний склад є екологічно чистим та безпечним для навколишнього середовища.
open

Якщо ви хочете вивчити технологію детальніше, з науковими викладками і технічними описами (в оригіналі), то перейдіть до технічної бібліотеки GeoResin.

BENEFIL

ЛЕГКОВАГОВЕ ЗАПОВНЕННЯ ПОРОЖНИН, ПРОСТОРІВ І ЄМНОСТЕЙ

Метод BENEFIL застосовують для герметизації, підняття опущених підлог та опорних конструкцій, а також для заповнення великих пустотілих просторів. При цьому використовуються амінопластові піни BENEFIL різної жорсткості або геополімерна смола BENEFIL.

Метод BENEFIL дозволяє швидко та якісно провести консервацію старих колекторів, трубопроводів та шахт, не порушуючи існуючих будівельних норм та правил. Це чудова альтернатива затопленню водою або заливанню бетоном. Полімерний склад, що застосовується для консервації порожнин, має малу питому вагу, і при цьому має високу міцність. Закачування складу можна проводити навіть у важкодоступних ділянках, уникаючи проведення екскаваційних робіт.

Для підняття опущених підлог та опорних конструкцій, а також для заповнення порожнеч біля доріг, використовується жорстка піна BENEFIL. Після введення піни під поверхню бетонної основи, вона розширюється та твердне, створюючи міцну та стабільну опору для конструкції.

Смола BENEFIL використовується для ін’єкцій у ґрунт. Метод застосовують для запобігання або обмеження шкоди, коли існує ризик осідання або вилуговування. Смола дозволяє склеїти та ущільнити пухкий ґрунт, що складається з піску або гравію, і створити міцну несучу поверхню.

Закачування матеріалу проводиться під тиском, при цьому робоча станція із запасом розчину може бути в радіусі до 100 м від місця закачування. У процесі роботи розчин розширюється обсягом в кілька разів, повністю заповнюючи технічні порожнечі.

eng4

Переваги МЕТОДУ

 • 1Широка сфера застосування — консервація шахт, тунелів метрополітену, трубопроводів, технічних ємностей, зміцнення дамб.
 • 2Можливість швидкої розконсервації об’єкта.
 • 3Піна BENEFIL має відмінні властивості зчеплення з поверхнями різних матеріалів, що робить її ідеальним рішенням для заповнення порожнеч і швів, а також для герметизації тріщин.
 • 4Піна BENEFIL має властивість вбирати залишкові рідини та гази, тому метод широко використовується для перекриття газопроводів. Завдяки властивостям піни при перекритті газопровід стане інертним, тому що в трубі не залишиться вибухонебезпечних газових сумішей.
 • 5BENEFIL є екологічно безпечним матеріалом — його застосування дозволено навіть у районах водозабору або у природних та лісових районах. Полімер повністю нешкідливий для навколишнього середовища, вогнестійкий і може бути перероблений для повторного використання.
open

Якщо ви хочете вивчити технологію детальніше, з науковими викладками і технічними описами (в оригіналі), то перейдіть до технічної бібліотеки GeoResin.

STATI-CAL

НАШ ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР З РЕМОНТУ ТРІЩИН ТА ПІДСИЛЕННЯ СТІН

Stati-Cal — це технологія, яка використовується для ремонту тріщин у кам’яній кладці. Вона заснована на спеціальній суміші, що включає гіпс, цемент, пісок та інші компоненти. Ця суміш має високу міцність і гнучкість, що дозволяє їй ефективно заповнювати тріщини та запобігати подальшому руйнуванню стін. Stati-Cal розроблена для використання при ремонті будь-яких типів будівель з цегли та каменю, включаючи як історичні, так і сучасні, а також приватні та громадські будівлі.

Технологія ремонту складається з компонентів системи, що використовуються у різних комбінаціях залежно від технічного рішення поставленого інженерного завдання. Стратегія Stati-Cal ґрунтується на тому, що кожна будівля в процесі експлуатації піддається певним деформаціям, які виникають через безліч різних причин. Використання спіральних анкерів особливої конструкції при ремонті тріщин та пошкоджень у кам’яній кладці дозволяє стабілізувати та надійно з’єднати елементи кладки, зберігаючи їх природну еластичність та здатність сприймати та передавати навантаження, що виникають у процесі експлуатації будівлі.

Технологія Stati-Cal може бути задіяна у таких випадках:

 1. 1. Stati-Cal використовується для заповнення та зміцнення тріщин у кам’яній кладці, що може статися через багато причин, включаючи старіння матеріалу, погодні умови та механічні пошкодження.
 2. 2. Технологія може використовуватися для зміцнення кам’яних стін, які можуть бути схильні до деформацій через недостатню міцність матеріалу.
 3. 3. Ремонт та зміцнення кам’яних фундаментів, які можуть бути пошкоджені через старіння матеріалу, недостатню міцність або дії зовнішніх факторів, таких як землетруси.
 4. 4. Реставрація та збереження історичних будівель, оскільки Stati-Cal дозволяє заповнити та зміцнити тріщини та деформації без зміни зовнішнього вигляду будівлі.

Ця технологія має низку переваг перед традиційними методами ремонту, такими як відсутність необхідності в додатковому обладнанні, швидший і простий процес, а також можливість використання всередині приміщень без шкоди здоров’ю людей.

helikalne-zbrojenie-13

Переваги МЕТОДУ

 • 1Можливість використання для ремонту будь-якого типу будівель — від історичних до сучасних.
 • 2Ефективність. Stati-Cal має здатність ефективно заповнювати тріщини та зміцнювати структуру, що забезпечує стійкість кладки у майбутньому.
 • 3Довговічність. Суміш Stati-Cal зберігає свої властивості протягом багатьох років. Це гарантує, що ремонт кладки буде довговічним і не вимагатиме повторних робіт найближчим часом.
 • 4Герметичність. Stati-Cal має властивості, які забезпечують герметичність кам’яної кладки. Це означає, що після ремонту тріщин у кладці не буде утворюватися конденсат, що може призвести до подальшого руйнування.
 • 5Екологічність. Суміш Stati-Cal є екологічно чистим матеріалом і не містить шкідливих речовин, що робить її безпечною для використання всередині приміщень.
 • 6Простота застосування. Stati-Cal легко наноситься на поверхню кам’яної кладки, не потребує спеціального обладнання. Це спрощує процес ремонту та скорочує витрати на нього.
open

Якщо ви хочете детальніше ознайомитися з можливостями технології та сферами застосування, то переходьте на сторінку з більш повним описом, або зв'яжіться з менеджером проєкту.