29.11 2022

ЧОМУ ТАК ВАЖЛИВО САМОСТІЙНО ОЦІНИТИ БУДИНОК НА НАЯВНІСТЬ ТРІЩИН В СТІНАХ І ПОШКОДЖЕНЬ ФУНДАМЕНТУ?

ПІД ЧАС ВІДПОЧИНКУ ЗА МІСТОМ АБО В МІЖСЕЗОННЯ ВАРТО ПРИДІЛИТИ ЧАС НА ОГЛЯД БУДІВЛІ

Період канікул (літніх або зимових) є ідеальним часом для вирішення багатьох прострочених проектів технічного обслуговування будинку та прилеглої території. Тому GeoResin нагадує домовласникам (і орендарям) про необхідність регулярної перевірки стану будівлі або спорудження на наявність тріщин у стінах, які можуть означати пошкодження фундаменту. Тим більше, що передсвятковий час сприяє саме такому роду діяльності.

Екстремальні погодні умови, такі як посуха, зливи або мороз, можуть вплинути на ґрунти основи, на яких стоїть будинок. У зв’язку зі зміною рівня вологості та температури, земля може стискатися та розширюватися. Це часто призводить до тріщин на стінах і признаку нерівної підлоги (або фундаменту), що є ознаками того, що будинок піддається нерівномірному просіданню та низці пошкоджень.

Ще один фактор, що часто не береться до уваги, – це шкода, яку коріння дерев може завдати фундаменту будинку. Дерева та чагарники потребують великої кількості води, щоб вижити. Адже зріле листяне дерево вимагає до 50 000 літрів води на рік. Особливо в посушливий період, коли рівень вологості в ґрунті різко знижується, дерева широко розпускають кореневі системи в пошуках води. У приміських районах або районах приватної забудови часто зустрічається багато великих, немолодих дерев поряд з будинком. Тобто дерева знаходяться досить близько, і можуть завдати шкоди фундаменту. Дерева можуть мати проникне в основу будови коріння, яке зазвичай порушує стійкість будинку.

У той час як рух конструкцій будинку є природним процесом, домовласники повинні шукати та фіксувати тріщини у стінах, оскільки це часто є ознакою пошкодження фундаменту. Якщо тріщини не закриваються з часом або продовжують відкриватися за межі ширини 1-3 мм, то з часом виникне серйозніша проблема, і вам слід негайно звернутися за консультацією до експертів.

GeoResin може забезпечити швидке та ефективне рішення, щоб підняти, вирівняти та повторно підтримати майже будь-яку конструкцію чи будівлю. Будь то викликано рухом ґрунтів у погодних умовах, що змінюються, або корінням дерев. Однак, якщо не вирішувати проблему вчасно, ризик значної і дорогої шкоди будинку різко зростає.

Неінвазивне рішення GeoResin, включає інженерний підхід і технології ін’єктування з додатковими технологіями по закладенню або посиленню тріщин в будинку. Георезин – це унікальне рішення “два в одному”, яке забезпечує як покращення основи, так і повторне вирівнювання із зміцненням конструкції. Технології збільшують несучу здатність основи, заповнюють порожнечі та мінімізують деформації ґрунту (якщо це необхідно), і все це при прийнятних економічних витратах.

Фахівці GeoResin проектують та виробляють роботи безпосередньо під конструкціями, не зачіпаючи і не послаблюючи їх. Суміш смоли і затверджувача потім вводиться через трубки малого діаметра в ґрунт під фундамент (або підлогу), що зміцнює ґрунт і вирівнює будівлю швидко і з мінімальним занепокоєннями, не порушуючи ритм життя і не завдаючи безладу.

Якщо ви підозрюєте, що ваш будинок має пошкодження фундаменту, спеціалісти Холлі Індастріал доступні протягом 365 днів на рік, щоб забезпечити професійний огляд об’єкта та оцінити його серйозність. Для отримання додаткової інформації чекаємо на ваші заявки або дзвінки. Будемо раді допомогти вам