12.09 2022

НАСТУПНИЙ КРОК У РОЗВИТКУ ІН'ЄКЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Шановні панове,

Хочемо повідомити вам про зміну назви технології (бренду), з якою наша компанія працює з 2012 року. Раніше ми працювали як ліцензіат відомого у світі бренда.  Винахідники цієї технології у свій час запатентували її як ноу-хау в сфері геополімерного ін’єктування. Але на сьогоднішній час згідно з патентними правилами, термін дії патенту закінчився.

Отже, на поточний момент патент уже втратив свій захист. Багато ліцензіатів у всьому світі відмовилися від використання технології глибинного ін’єктування під старим брендом, і продовжують роботи під своїми власними торговими марками.

Більш того, на ринок у деяких країнах вийшли компанії, що виконують роботи з глибинного ін’єктування ґрунтів, які ніколи раніше не були ліцензіатами. З 2021 року наша компанія так само прийняла рішення відмовитися від виконання робіт під старим брендом, і з теперішнього часу буде виконувати роботи з глибинного ін’єктування ґрунтів під власним брендом GeoResin Deep Stabilization та GeoResin Slab Lifting. Водночас всі види робіт проводяться на підставі розроблених та затверджених технологічних карт з ін’єктування геополімерних матеріалів на території Європи і СНД.