15.11 2022

ПОРІВНЯННЯ МЕТОДІВ БЕТОНУВАННЯ І GEORESIN

БЕТОННІ РОБОТИ VS GEORESIN

Загальні причини деформації фундаменту будівлі:

Підхід GeoResin до ремонту фундаменту використовує унікальні методи зміцнення, схожі на хірургію високого рівня. Раніше, як будівельна організація, ми використовували цементацію, а тепер використовуємо наше нове рішення – технології GeoResin, оскільки це швидка та надійна альтернатива бетонним та пальовим роботам з фундаментом. У цьому рішенні усуваються проблеми та причини просадок та деформацій конструкцій шляхом повторного вирівнювання бетонних фундаментних плит перекриття, стрічкових фундаментів, плит підлоги, стовпчастих фундаментів і навіть питання під’їзних шляхів.

Процес GeoResin

По-перше, наша смола ін’єктується в ґрунт під вашим будинком через крихітні отвори (зазвичай 16 мм у діаметрі, і лише 6 мм, якщо ми маємо справу з внутрішніми роботами).

Потім смоли “Георезин” розширюються, заповнюючи будь-які порожнечі та ущільнюючи будь-яку розущільнену основу, щоб підтримати фундаменти (або інші несучі конструкції) та вирівняти будинок.

Тим часом, величезний тиск під час розширення контролюється постійно лазерним обладнанням вищого класу для оптимальних результатів та безпеки:

 • Тріщини на стінах зазвичай закриваються. Тоді для цегляної кладки може знадобитися тільки повторна обробка швів розчином або зашивка спеціальною арматурою, а для штукатурки стін може знадобитися тонка латка і перефарбування.
 • Вікна та двері зазвичай знову функціонують нормально.
 • Зазори між плінтусами та укріпленими підлогами також зазвичай зникають.
Гарантія

Матеріали були спеціально спроектовані для того, щоб чинити опір усиханню або погіршенню якості. Якість та необхідні характеристики гарантовані на термін більше 50 років, у суворій відповідності до вимог екологічності та безпеки.

Методи зміцнення з бетонними роботами

Коли справа стосується ремонту фундаменту, бетонні роботи були методом вибору багато років класичного будівництва. У порівнянні з традиційними бетонними роботами, підходи, що лежать в основі методу GeoResin, це швидкість, чистота, надійність і передбачуваність, економічна ефективність та невтручання у процеси, пов’язані з експлуатацією активу.

Наше рішення ін’єкцій смоли забезпечує повторне вирівнювання швидше та надійніше, ніж бетонні роботи, які в принципі нічого не можуть гарантувати. В середньому, ми можемо підняти ваш будинок до рівня всього за один-два дні або протягом одного або двох тижнів, в залежності від технології будівництва будинку. Крім того, при ін’єкціях смоли немає безладу: він не вимагає розкопок, води, цементу чи бетону – абсолютна автономність.

Вам не потрібно повністю звільняти приміщення. На відміну від бетонних робіт, які вимагають великої попередньої внутрішньої роботи, наш розчин для ін’єкцій не вимагає нічого подібного. Однак, коли це необхідно, крихітні отвори (всього 6-8 мм у діаметрі) можуть бути просвердлені між плитками і навіть через килимове покриття, при цьому меблі зазвичай не потрібно переміщати.

Наш метод ремонту фундаменту ідеально підходить навіть для глини або лесовидних ґрунтів, вирішуючи основні проблеми осідання. Він забезпечує повторне вирівнювання, покращену несучу здатність та підтримання рівномірності в характеристиках несучих шарів.

При бетонних роботах слід уникати поганих ґрунтових умов, таких як незв’язні, пилуваті або вологі ґрунти, а також погано ущільнене засипання. Причина в тому, що додана вага бетону може погіршити ситуацію.

Витрати при бетонних роботах

Крім того, що наше ін’єкційне рішення є більш зручним, безпечним і надійним, воно зазвичай економніше, ніж традиційна бетонна основа, якщо рахувати всі витрати.

Проте фактична вартість зміцнення бетоном залежить від багатьох факторів, у тому числі:

 • ваше місце розташування
 • фактична причина проблеми
 • характер та стан ґрунту основи
 • тип та профіль фундаментів будівлі
 • околиці, наприклад, доступ до ділянки, прилеглих будівель або підпірних стін
 • невідомі чи непередбачені підземні умови
 • обсяг матеріалу, який буде потрібно
 • час, який триватиме робота.

Якщо тільки один невеликий кут будинку потребує повторного вирівнювання, то бетонна основа може бути дешевшою, але це також призведе з часом до додаткових проблем. Наприклад, нові тріщини можуть утворитися в будинку, якщо тільки одна частина фундаменту має бетонну основу або інший тип фундаменту, не кажучи вже про додаткову вагу на основу, що вже адаптована до колишніх навантажень.

У більшості випадків загальна вартість ін’єкцій смоли буде нижчою, ніж при інших методах, зокрема при бетонуванні фундаменту.