15.11 2022

ПОРІВНЯННЯ МЕТОДІВ БЕТОНУВАННЯ І GEORESIN

БЕТОННІ РОБОТИ VS GEORESIN

ЗАГАЛЬНІ ПРИЧИНИ ДЕФОРМАЦІЇ ФУНДАМЕНТУ БУДІВЛІ

Підхід GeoResin до підсилення фундаменту використовує унікальні методи, подібні до хірургії високого рівня. Раніше як будівельна організація ми використовували цементацію, а тепер використовуємо наше нове рішення — технологію GeoResin, оскільки це швидка та надійна альтернатива бетонним та пальовим роботам з підсилення фундаменту. У цьому рішенні усуваються проблеми та причини просадок та деформацій конструкцій шляхом повторного вирівнювання бетонних фундаментних плит, стрічкових фундаментів, плит для підлоги, стовпчастих фундаментів і навіть питання під’їзних шляхів.

ПРОЦЕС GEORESIN

Перш за все наша смола ін’єктується в ґрунт під вашим будинком через крихітні отвори (зазвичай 12 – 18 мм у діаметрі). В результаті хімічної реакції при змішуванні компонентів смола «Георезін» розширюється, заповнюючи будь-які наявні порожнечі та ущільнюючи ґрунт основи фундаменту (або інші несучі конструкції) та дозволяє виконати контрольований підйом та вирівнювання будинку. При виконанні робіт весь процес постійно контролюється лазерним обладнанням вищого класу для оптимальних результатів та безпеки.

В результаті:

 • · тріщини на стінах закриваються, після чого для цегляної кладки може знадобитися лише повторна обробка швів розчином або зашивка спеціальною арматурою, а для штукатурки стін — тонка латка та перефарбування;
 • · вікна та двері знову функціонують нормально;
 • · зазори між плінтусами та укріпленими підлогами зникають.
ГАРАНТІЯ

Матеріали були спеціально спроєктовані для того, щоб чинити опір усиханню чи погіршенню якості. Якість та необхідні характеристики гарантовані на термін понад 50 років, у суворій відповідності до вимог екологічності та безпеки.

ПОРІВНЯННЯ МЕТОДУ ЗМІЦНЕННЯ ОСНОВИ GEORESIN З БЕТОННИМИ РОБОТАМИ

Коли йдеться про підсилення фундаменту, бетонні роботи багато років були вибором класичного будівництва. У порівнянні з традиційними бетонними роботами, підходи, що лежать в основі методів технології GeoResin, це швидкість, чистота, надійність та передбачуваність, економічна ефективність та невтручання у процеси, пов’язані з експлуатацією активу.

Наша технологія гарантує підйом та вирівнювання будівлі чи споруди, чого не може гарантувати жоден із класичних методів. У середньому ми можемо підняти ваш будинок до проєктного рівня всього за один – два дні або протягом одного чи двох тижнів, залежно від технології будівництва будинку. Крім того, при ін’єкціях смоли немає безладу — вона не вимагає розкопок, води, цементу чи бетону.

Вам не потрібно повністю звільняти приміщення. На відміну від бетонних робіт, що потребують великої попередньої внутрішньої роботи, наш розчин для ін’єкцій не потребує нічого подібного. Ін’єктування виконується через, крихітні отвори (всього 12 – 18 мм у діаметрі), завдяки чому конструкціям наноситься мінімальна шкода.

При бетонних роботах слід уникати поганих ґрунтових умов, таких як незв’язні, пилуваті або вологі ґрунти, а також погано ущільнений ґрунт зворотної засипки. Причина в тому, що додана вага бетону може погіршити ситуацію. Наш метод підсилення фундаментів ідеально підходить навіть для глини або лесових ґрунтів, усуваючи основні причини просідання. Технологія GeoResin забезпечує підвищення несучої здатності ґрунту основи, дозволяє виконати контрольований підйом будівель та споруд.

ВИТРАТИ ПРИ БЕТОННИХ РОБОТАХ

Фактична вартість зміцнення бетоном залежить від багатьох факторів, у тому числі:

 • · ваше місце розташування;
 • · фактична причина проблеми;
 • · характер та стан ґрунту основи;
 • · тип та профіль фундаментів будівлі;
 • · околиці, наприклад доступ до ділянки, прилеглих будівель або підпірних стін;
 • · невідомі чи непередбачені підземні умови;
 • · обсяг необхідного матеріалу;
 • · час роботи.

Таким чином, якщо підсилення потребує лише одна невелика ділянка будинку, то бетонування може бути дешевше, але це також з часом призведе до додаткових проблем. Наприклад, появи нових тріщин в стінах будинку, які можуть виникнути в результаті збільшення ваги на ґрунт основи.

Крім того, що наше ін’єкційне рішення є зручнішим, безпечнішим та надійнішим, воно зазвичай економніше, ніж традиційні методи підсилення основи, якщо врахувати всі витрати та спричинені незручності.