06.12 2022

ПРОБЛЕМИ ВИРІШУВАНІ ТЕХНОЛОГІЯМИ GEORESIN НА ПРОМИСЛОВИХ АБО БУДІВЕЛЬНИХ МАЙДАНЧИКАХ

ДІЄВІ МЕТОДИ GEORESIN

Несправність обладнання на будівельному або гірничодобувному майданчику часто пояснюється поганою якістю або неробочим обладнанням, коли насправді проблема може бути пов’язана з осіданням ґрунту.

Незначні відхилення рівня ґрунту, в результаті осідання, можуть призвести до неузгодженості положення деталей машин та механізмів, що створює неправильне навантаження на обладнання. Це може мати значний і дорогий вплив на безперебійну роботу на майданчику. Не звертання уваги протягом тривалого часу може призвести до поломки обладнання. Результатом буде простий та дорогий ремонт (технічне обслуговування), зниження продуктивності, а в деяких випадках і ризики для безпеки.

Ранні ознаки майбутніх неприємностей

Операторам ділянок рекомендується перевіряти обладнання на наявність ранніх ознак неспіввісності становища. Безліч ознак включає в себе:

  • Незвичайний шум від обладнання
  • Ненормальне прискорене зношування техніки, особливо на конвеєрних стрічках через додаткову дію впливу на напрямні або кранові шляхи
  • Надмірне зношування колій і основ машин в результаті надмірних вібрацій, які призводять до їх осідання.

Найбільш поширеними причинами осідання (що відноситься до поступового обвалення або просідання ділянки землі) є проблеми дренажу, погано ущільнене засипання та механічні вібрації, що впливають на ґрунтову основу.

Раннє прийняття контрзаходів є ключовим фактором

Завжди рекомендується усувати просідання до виходу обладнання з ладу, так як це може мінімізувати витрати на простий ремонт. За допомогою сучасних методів ґрунтової інженерії це простіше і швидше вирішити, чим більшість фахівців вважають. Технологія ін’єктування смоли, така як GeoResin, є перевіреною, зручною, ефективною та економічною альтернативою традиційним методам, таким як бетонування або цементація. При цьому методі смола вводитися в розущільнені, розструктуровані або нестійкі ґрунти та породи при невисокому тиску, щоб зміцнити їх до необхідного рівня. Оперативність та ефективність технологій GeoResin застосовуються у будь-яких ситуаціях, навіть де втручатися у роботу майданчика в принципі не допустимо. В залежності від обсягу робіт, проект може бути завершений протягом декількох днів і виконаний паралельно з будівельними роботами, що проходять, це і дозволяє гнучко застосовувати цей метод.

GeoResin також пропонує свої нові матеріали для заповнення великих порожнин або порожнеч. Сучасні в будівельному світі, легкі і одночасно міцні смоли – це економічне та екологічно інертне рішення для різних інженерних геотехнічних завдань. Сфери застосування включають: виведення з експлуатації паливних баків, водонапірних труб, стічних труб і тунелів, а також масове заповнення великих порожнин і навіть занедбаних шахт.