17.05 2022

ТОЧКИ ЗАСТОСУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЙ GEORESIN В ІНФРАСТРУКТУРНИХ ПРОЄКТАХ

ТОЧКИ ЗАСТОСУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЙ GEORESIN В ІНФРАСТРУКТУРНИХ ПРОЄКТАХ

GeoResin має багатий досвід роботи з транспортними та інфраструктурними проєктами, забезпечуючи успішні результати шляхом розробки індивідуальних технічних рішень. Ми заново вирівнюємо і зміцнюємо бетонні плити та тротуари, мости та під’їзні шляхи, автомобільні та залізничні дороги, аеропорти та морські порти, трубопроводи, будівлі та інші споруди. Ми також заповнюємо діри, порожнечі та занедбані труби, надаємо технологічно просунуті рішення для «оживлення» старіючої інфраструктури та відновлення каналізаційних гілок. Завдяки своїм неінвазивним методам незручність від експлуатації ремонтованої ділянки зводиться до мінімуму. Роботи можуть проводитись вдень чи вночі та заплановані таким чином, щоб забезпечити безперервний транспортний рух, залізничні або повітряні операції. Великомасштабні проєкти зазвичай можуть бути завершені частинами (в рамках глобального проєкту) і розбиті на «тимчасові вікна».

Водопропускні труби та підземні переходи

Більшість сталевих водопропускних труб та підземних переходів мають межу свого терміну служби, і керівники цими активами стикаються з неминучими витратами та втратами при демонтажі та заміні елементів застарілої інфраструктури. GeoResin має великий досвід у відновленні конструкцій водопропускних труб і підземних споруд. Об’єднуючи наш досвід в області захисних покриттів і полімерних розчинів, фахівці працюють з власником активу, щоб визначити та потім надати оптимальне рішення для відновлення.

Дороги, залізниці та порти

У міру старіння автомобільних доріг, залізниць та портової інфраструктури вони стають все більш уразливі до пошкоджень, що викликаються все більш важкими вантажами та динамічними навантаженнями від легкових автомобілів, вантажівок, поїздів і навіть навантажувачів. Повторювані та інтенсивні механічні коливання в поєднанні з проливними дощами або поганим дренажем можуть послабити основу під транспортними коридорами, що призведе до нестабільності положення та утворення нижчих пустот. Утворювані в результаті цього нерівності дорожнього покриття, залізничних ліній і злітно-посадкових смуг можуть представляти серйозну загрозу безпеці та незручності експлуатації. GeoResin підіймає, відновлює і подовжує терміни експлуатації пошкодженої інфраструктури. Ми також проводимо консервацію підземної інфраструктури та заповнення пустот. Роботи виконуються економічно ефективно з метою мінімізації простоїв.

Комунальні мережі (вода / стічні води)

Ремонт застарілої та пошкодженої інфраструктури найчастіше є більш ефективним з точки зору витрат, ніж її заміна. GeoResin використовує перевірені наземні інженерні рішення і методи відновлення активів, щоб допомогти власникам і користувачам продовжити термін служби інженерних мереж. Ми відновлюємо активи для постачальників і споживачів електроенергії, газу, управління відходами та телекомунікаціями, а також водопостачання. Наші рішення зазвичай усувають необхідність в земляних роботах, забезпечуючи мінімальні незручності. При підготовці до виведення з експлуатації або відмови від підземних активів наші інженери надають економічно ефективні альтернативи земляних робіт і демонтажу. Залежно від складності проєкту наші спеціалізовані рішення будуть розроблені та протестовані з урахуванням унікальних вимог об’єкта.