23.08 2022

ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ, ЩО ЧАСТО СТАВЛЯТЬСЯ, З БОКУ ВЛАСНИКІВ ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ ПРО GEORESIN

ЩО ЦІКАВИТЬ ВЛАСНИКІВ БУДИНКІВ ПРО ТЕХНОЛОГІЇ GEORESIN? (FAQ)

Що відбувається з будь-якими тріщинами в стінах при роботі з GeoResin?

Тріщини в стінах можуть закриватися в міру підйому будівлі, що дозволяє виконати простий оздоблювальний ремонт. Вікна і двері часто знову працюватимуть нормально, якщо раніше були перекоси.

Чи буде влаштований безлад на об’єкті (у будинку, на ділянці)?

Безлад буде тільки у вигляді присутності техніків Георезин на вашому об’єкті. Ми використовуємо технологію ін’єктування смол Георезин, яка подібна до “мікрохірургічної операції” без розкопок, втручання в роботу вузлів конструкцій або організації безладу. Необхідні отвори для ін’єкцій дуже малі: від 8 до 28 мм.

Скільки часу треба, щоб підняти та вирівняти будинок?

Кожен проєкт індивідуальний – кількість свердловин під ін’єкції, площу для корекції, тип і стан конструкцій будівлі, а також ґрунтові умови можуть варіюватися. Більшість проєктів завершуються впродовж двох-трьох днів.

Чи треба переїжджати на час проведення робіт?

Переважна більшість проєктів не вимагають, щоб мешканці навіть виходили з будинку, не кажучи вже про якийсь переїзд. Можливо, навіть не треба переміщати меблі, оскільки інженери проєктувальники врахують це при розробці проєкту.

Яку гарантію я отримаю?

Матеріали, які ми використовуємо, були спеціально розроблені для використання під землею і щоб протистояти довгостроковим усадці та зносу. GeoResin має можливість давати гарантію на роботи на період до 60 років.

Скільки проєктів завершила компанія GeoResin?

В Україні ми успішно завершили понад 65 проєктів за останні 2 роки.

Чи є матеріал GeoResin безпечним і екологічно чистим?

Iн‘єктований матеріал є екологічно інертним і не чинить шкідливої дії на довкілля.

Основні етапи роботи з клієнтами Георезин:

Оцінка ситуації

Тріщини в стінах і деформована підлога або фундаменти у вашому будинку зазвичай з’являються тому, що частина вашого будинку просіла. Поширеною причиною такого просідання є осідання ґрунтів основи. Причиною просідання є слабкий ґрунт який не здатний чинити опір поточним навантаженням.

Найкраще довгострокове рішення розпочинається з кореня проблеми. Фундаменти вашого будинку мають бути підняті, вирівняні та знову посилені. Завдяки рішенням Георезин фундаменти будівель швидко повертаються в проєктні відмітки. Стрічкові, плитні і стовпчасті фундаменти, а також під’їзні шляхи можуть бути вирівняні наново і надовго.

Там, де це необхідно, слабкий фундамент також може бути укріплений і стабілізований. Наші співробітники відвідують ваш будинок і оцінюють ситуацію. Потім досвідчені інженери та техніки визначають необхідний метод, створюючи проєкт і план виробництва робіт спеціально під потреби ваші та вашого будинку.

Процедура впровадження рішення

Традиційним методом повторного вирівнювання будинків були і є домкрати або бетонні роботи. Ці методи мають серйозні недоліки, будучи тривалими, небезпечними і брудними процесами. Вони включають розкопки, щоб зробити великі виїмки під фундаментом будівлі, заливку бетону (або установки опори під домкрат), очікування набору міцності, а потім підйому будинку з бетонних блоків.

GeoResin – це сучасний спосіб відновлення рівномірного опирання вашого будинку на міцну основу. Наш метод є найсучаснішим, і, як і інші кращі рішення у своїх сферах, він так само простий, як: 1, 2, 3!

Видимий результат

У міру того, як опори або фундамент підіймаються назад до їх правильного рівня, вікна і двері знову починають працювати належним чином. Проміжки між плінтусами і підлогою, що просіла, закриваються.

Тріщини в стінах можуть закриватися у міру того, як смола GeoResin підіймає фундамент назад до необхідного рівня.

Деформовані під’їзні шляхи та парковочні зони також можуть бути вирівняні: дискомфорт при поїздці, удари і провали усуваються.

Транспортні засоби можуть проїхати по цій ділянці всього за 30 хвилин після закінчення робіт.