ЗВ’ЯЗУВАННЯ (СТЯГУВАННЯ) ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ ВІД ТРІЩИН

 • Фокус:

  Зв'язування (стягування) житлового будинку від тріщин

 • Розташування:

  Двоповерхова житлова будівля

 • Технологія:

  Stati-Cal

 • Рік:

  2021

Резюме

Навесні 2021 року до нас звернувся житель Харківської області. Його будинок, що довго будується, покрився тріщинами, за якими він спостерігав близько 2-ох років.

Об’єкт являв собою житловий будинок з плитним типом фундаменту. При візуальному огляді фахівцями Stati-Cal були виявлені численні тріщини, як всередині, так і зовні на несучих та ненесучих стінах будівлі, в місцях стиків стін, від дверних та віконних прорізів. Стіни були зроблені з різнорідних матеріалів і зведені в різний час.

Інженери Stati-Cal призначили проведення обстеження основи, щоб виключити можливість прояву або потенціалу нерівномірного осiдання будівлі. Звіт показав, що ґрунти досить міцні, щоб витримати навантаження від будівлі, тобто величина несучої здатності основи фундаменту є достатньою. Причиною видимих дефектів у конструкціях стали конструктивні особливості будівлі, які виникли через самостійне зведення будівлі без участі проектної групи інженерів.

Мета

Рішенням інженерів було посилення конструкцій стін та зв’язування на той момент роз’єднаних ділянок. Тобто спільне включення в роботу окремих частин будівлі для уникнення розвитку подальшого утворення тріщин та руйнування конструкцій.

Підсумок

Роботи проводилися протягом 3-ох робочих днів. Проект був повністю реалізований бригадою з 3-ох чоловік, а для фіксації моменту прийому об’єкта на гарантію були розміщені 3-D маяки на обраних спільно з власником будівлі ділянках для подальшого моніторингу будівельних конструкцій.

  ЗАМОВИТИ ПІДБІР ПРОЄКТУ ТА КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Якщо Ви не знайшли в портфоліо на веб-сайті об'єкта, або ситуації схожої з Вашою, то замовте підбір проєкту, що відповідає Вашим вимогам з детальним описом чи з консультацiєю iнженера-геотехнiка.