21.09 2021

ГВИНТОВІ ПАЛІ - ПОПУЛЯРНИЙ ВИД ПАЛЬОВИХ ФУНДАМЕНТІВ

Облаштування фундаментів, а також посилення існуючих фундаментів за допомогою гвинтових паль завдяки розвитку технічної бази стає все більш доступним для застосування в приватних цілях.

Такий вид пальових фундаментів відрізняється розумною ціною і наочним ефективним результатом в найкоротші терміни.

Гвинтова паля являє собою трубу з лопатями, яка заглиблюється в грунт методом вкручування. Застосування паль значно збільшує міцність і стійкість основи конструкції будівель. Такий фундамент характеризується високою опірністю до підмивання ґрунту ґрунтовими водами, природною усадкою. Результат перевершує навіть дорогу і технічно складну повну заміну фундаменту. Найвища стійкість несучої конструкції за умови застосування технології гвинтових паль уможливлює зведення додаткових поверхів навіть в будівлях, які перебували в аварійному стані.

В яких випадках актуально застосування гвинтових паль?

Застосування гвинтових паль в якості способу посилення фундаменту значно розширює географію будівельних робіт. На гвинтових палях в якості основи можливо зведення металевих і бетонних конструкцій з мінімальними обсягами земляних робіт. Зміцнення фундаментів на обводнених, торф’яних, глиняних, піщаних грунтах займає мінімальну кількість часу і трудовитрат, а результат часто перевершує найсміливіші очікування.

В цілому, гвинтові палі є одним з найбільш популярних і універсальних способів зміцнення фундаментів і підвищення несучої здатності всієї конструкції, що зводиться або вже побудованої на слабких грунтах. Виконана по ГОСТу паля здатна довгий час протистояти впливам погод, силам морозного спучення і впливу навантажень.

Які проблеми допомагає вирішити застосування гвинтових паль?

Ключове завдання гвинтових паль – зміцнення несучої конструкції на проблемних ділянках з низькою щільністю ґрунту. Унікальна конструкція з широкими лопатями біля основи палі збільшує фактичну площу опори на грунт. На відміну від залізобетонних фундаментів, гвинтова паля витримує більше 20 тонн тиску. Палі можуть застосовуватися для таких цілей:

  • Посилення несучої здатності багатоповерхового будинку. Частково або повністю замінити старий фундамент, що знаходиться під постійним тиском, неможливо. При цьому палями можна підперти основу, не піддаючи конструкцію небажаному зовнішньому впливу.
  • Зміцнення старих будинків з кволими фундаментами для зведення надбудов.
  • Стабілізація грунту під конструкціями через надмірне просідання або перекосу.

Гвинтова паля угвинчується в глибокі тверді шари грунту, завдяки чому зберігає стійкість основи будівлі практично при будь-яких умовах.

Сучасна альтернатива гвинтовим палям

Незважаючи на високу ефективність використання гвинтових паль, зараз з’явилися більш досконалі і дієві методи, що дозволяють вирішувати завдання якісного будівництва зворотним шляхом – не посилювати фундамент, а стабілізувати грунт. Унікальна методика нашої компанії GeoResin Deep Lifting дозволяє ще в більш короткі терміни добитися високої стійкості основи. Суть технології полягає в точковому введенні в грунт спеціальної геополімерної смоли, яка розширюється, і заповнює всі порожнечі, виводить зайву воду з пор і піднімає фундамент на колишній рівень. При цьому земляні роботи відсутні. За допомогою новітньої технології компанія GeoResin гарантує швидке і якісне посилення несучої здатності грунтів, що дозволяє зміцнити вже наявну, навіть аварійну будову.