ПІДСИЛЕННЯ ДАЧНОГО БУДИНКУ ПІСЛЯ ПОЯВИ ТРІЩИН

 • Фокус:

  Підсилення дачного будинку після появи тріщин

 • Розташування:

  Дачний будинок

 • Технологія:

  Stati-Cal

 • Рік:

  2020

Резюме

Дачний будинок у передмісті Києва, де проживали батьки клієнтки, почав проявляти ознаки руйнування. Власниця будівлі почала помічати, як з внутрішньої та зовнішньої сторони будинку в стінах почали розвиватися тріщини. Тріщини з’явилися в кутах будівлі, у віконних отворах та внутрішніх перегородках.

Власниця звернулася в компанію ТОВ «Статичні Системи» для пояснення причин того, що відбувається з несучими конструкціями. Інженери Stati-Cal призначили і провели обстеження основи та несучих конструкцій. Після, вивчення результатів і розгляду з обговоренням запропонованих варіантів рішення, власниця уклала контракт з компанією.

Фахівці компанії прийшли до висновку, що причиною деформацій могло стати недостатнє водовідведення зважаючи пошкодженого вимощення та відсутності дренажної системи.

Було дано рекомендації по експлуатації будівлі та проведення дрібних загальнобудівельних робіт, щоб в майбутньому клієнтка не стикалася з подібними проблемами в інших частинах будівлі.

Інженери розробили рішення по зміцненню конструкцій c допомогою технологій Stati-Cal. Зокрема, проект передбачав зашивання тріщин та зміцнення несучих конструкцій. Так в проект був доданий елемент зв’язування будинку армуючим поясом.

Мета

Фахівцям-будівельникам необхідно було скріпити розколоті конструкції в місцях концентрації напружень, щоб повернути цілісність будівлі. Додаткова обв’язка будинку дозволила запобігти подальшому розвитку пошкоджень на інших ділянках. Роботи повинні були проходити у вихідні дні без привнесення дискомфорту та в присутності господарів.

Підсумок

Роботи були проведені в 3-ох денні терміни в основному з зовнішньої сторони будівлі. Однак посилення внутрішніх перегородок також знадобилося. Клієнтка вклалася в бюджет поточного ремонту, а отримала повноцінне комплексне посилення несучих конструкцій всієї будівлі.

Робочі Stati-Cal “зшили” практично весь кут будівлі і додатково завели тяги в надійну частину будівлі, розподіляючи підвищене навантаження через розкол будівлі. Таким чином майно та спокій власників були врятовані оперативно та економічно з гарантією на 10 років.

  ЗАМОВИТИ ПІДБІР ПРОЄКТУ ТА КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Якщо Ви не знайшли в портфоліо на веб-сайті об'єкта, або ситуації схожої з Вашою, то замовте підбір проєкту, що відповідає Вашим вимогам з детальним описом чи з консультацiєю iнженера-геотехнiка.