ВІДНОВЛЮВАЛЬНІ РОБОТИ ПОШКОДЖЕНОГО ПІСЛЯ АВАРІЇ БУДИНКУ

 • Фокус:

  Відновлювальні роботи пошкодженого після аварії будинку

 • Розташування:

  Приватний житловий будинок

 • Технологія:

  Stati-Cal

 • Рік:

  2018

Резюме

Двоповерховий будинок в передмісті Києва почав демонструвати суттєві ознаки осідання, включаючи широке розтріскування стін. Крім того, двері та вікна готелю більше не функціонували належним чином. Домовласник не міг замикати вхідні двері або вікно спальні.

Просадка була викликана зламаними зливними трубами, які, пропускали воду під будинок протягом цілого кварталу. Будинок з трьома кімнатами та двома санвузлами був побудований на глинистій основі, що необхідно було врахувати, щоб запобігти подальшому просіданню і пошкодженню.

З компанією Статікал був укладений контракт, щоб допомогти зміцнити конструкції та стабілізувати фундамент, а також запобігти подальшому пошкодженню.

Цілі

Першочерговим завданням було зупинити просідання споруди, беручи до уваги м’який глинистий ґрунт після тривалого намокання. Просідання і пошкодження будинку були серйозними, однак, на щастя, локальними на ділянці поломки системи водовідведення.

Через ступінь осідання і вкрай поганий стан основи фахівці Stati-Cal з самого початку визнали, що рішення доведеться реалізовувати в кілька етапів.

Етап перший це усунути причину осаду – полагодити систему водовідведення і стабілізувати фундамент. Етап другий – зміцнити тріснуті конструкції та зашити тріщини.

Допускалося мінімальне занепокоєння для мешканців будинку у вигляді присутності співробітників на їх земельній ділянці під час проведення робіт.

Підсумок

Фахівці використовували повністю автономну дислокацію для розміщення всього необхідного обладнання на місці.

Проєкт проводився протягом 4 днів без урахування часу на полагодження комунікацій і заміни пошкоджених дверей і вікон.

Домовласник був вражений результатами та порекомендував компанію сусідові, чий будинок також відчував значні проблеми аналогічного характеру.

  ЗАМОВИТИ ПІДБІР ПРОЄКТУ ТА КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Якщо Ви не знайшли в портфоліо на веб-сайті об'єкта, або ситуації схожої з Вашою, то замовте підбір проєкту, що відповідає Вашим вимогам з детальним описом чи з консультацiєю iнженера-геотехнiка.