Бетонні підлоги стійкі до впливу вологи та вогню, екологічні та досить бюджетні. При цьому бетонні підлоги можуть бути оброблені різними матеріалами, такими як фарби, епоксидні смоли, плитка та багато інших, що дозволяє створювати різні варіанти дизайну та стилів для інтер’єру. Але найбільше їх цінують за міцність та довговічність. Однак навіть найміцніший матеріал згодом руйнується і потребує реставрації. Компанія Georesin надає послуги з ремонту бетонної підлоги на складі, в адміністративних та житлових приміщеннях, а також на інфраструктурних об’єктах.

Причини утворення тріщин та вибоїн у бетонній підлозі

 1. 1. Неправильний склад бетону. Якщо у складі бетонної суміші не дотримувалося правильного співвідношення цементу, піску, щебеню та води, це може призвести до утворення тріщин при затвердінні. Також така підлога виходить менш міцною та стабільною, що з часом призводить до появи вибоїн та інших деформацій.
 2. 2. Надмірні навантаження та механічні впливи.
 3. 3. Зміни температури. Перепад температур може призвести до розширення та скорочення бетону, що призводить до його руйнування.
 4. 4. Регулярна дія води, яка може викликати руйнування захисного шару. Наслідком є пошкодження підлоги.
 5. 5. Недостатня товщина підлоги. Якщо він надто тонкий, він може не витримувати навантаження, наслідком чого є утворення вибоїн.
 6. 6. Порушення технології укладання. Порушення технології укладання бетону, наприклад, неправильне ущільнення бетону, можуть призвести до появи тріщин.

Основні дефекти бетонної підлоги та їх усунення

Існує кілька основних проблем з бетонною підлогою, які можна усунути шляхом ремонтних робіт:

Ремонт вибоїн

При ремонті вибоїн в шарі бетону спочатку створюються прямокутні надрізи по периметру вибоїни глибиною не більше 2 см. Потім видаляється старе покриття та пошкоджений бетон, а потім забирається сміття та пил. Далі поверхня бетону покривається ґрунтовкою, і поглиблення заповнюється спеціальною сумішшю з цементу, піску та води. Після цього поверхню вирівнюють за допомогою правила або рейки. Після цього зверху укладають армуючу сітку, щоб зміцнити ремонт. Коли суміш висохне, її поверхню затирають за допомогою шліфувальної машини, щоб отримати рівну і гладку поверхню. Якщо потрібно, поверхню можна пофарбувати.

Усунення нерівностей

Помилки технології укладання розчину можуть призвести до появи нерівностей на бетонній підлозі, які є одним з видів дефектів, що зменшують міцність конструкції. Для усунення таких нерівностей використовується фрезерний прилад. Процес починається зі створення заглиблень на нижньому рівні підлоги, які потім відшліфовуються. Після видалення пилу ділянку зміцнюють ґрунтовкою.

Реставрація тріщин

Для запобігання подальшому розширенню та захисту від пилу та вологи, тріщини на бетонній підлозі необхідно усувати. Для цього можна використовувати метод розшивки, який включає створення рівних надрізів за допомогою болгарки, очищення від сміття та пилу, обробку складом, що ґрунтує, і заповнення спеціальним матеріалом. При довгих тріщинах на поверхні бетону можна використовувати металеві скоби. Для цього створюють надрізи з певним кроком та глибиною, встановлюють елементи арматури та роблять бетонування ремонтною сумішшю до повного застигання. Після цього поверхня обробляється і шліфується до рівня всієї поверхні.

Ремонт швів бетонної основи

Один зі способів виправлення пошкоджень герметичності та руйнувань на швах включає розширення проблемної ділянки за допомогою алмазного диска, видалення сміття і ділянок, що відшаровуються. Потім на внутрішній бік шва наноситься епоксидна ґрунтовка, шов заповнюється розчином з цементу та полімеру. По довжині шва встановлюються мітки за допомогою спеціального маркера-стрижня, дотримуючись кроку не менше трьох метрів. Після застигання ремонтного складу шви шліфують, зафіксовані раніше маркери-стрижні дістають і прорізають там новий деформаційний шов. Нарешті, пил, що утворився, прибирають зі шва і герметизують його за допомогою силіконового герметика.

Знепилювання

При частому та інтенсивному використанні бетонної поверхні може виникати велика кількість цементного пилу, який шкодить здоров’ю людини та може завдати шкоди цілісності підлоги, що призводить до її руйнування. Єдиним способом розв’язання таких проблем є ремонт поверхні.

Для зменшення кількості пилу на поверхні можна застосувати фарби або спеціальний розчин на зразок наливної підлоги, якими покривають проблемні ділянки. Розчин проникає в глибину стяжки на 0,5 сантиметра і діє як бар’єр проти пилу. Такі матеріали мають стійкість до хімічних речовин і збільшують міцність матеріалу. Крім того, використання таких засобів дозволяє захистити поверхню від негативних температурних впливів.

Реставрація стяжки покриття для підлоги

У разі необхідності ремонту стяжки підлоги методи ремонтних робіт залежать від виду дефекту. Найбільш поширеними проблемами стяжки є сколи, тріщини, відшарування та приховані порожнечі. Для виявлення порожнеч використовується метод стукоту металевим стрижнем по підлозі — на порушених ділянках стяжки при простукуванні видадуть глухий звук. Якщо площа пошкодження перевищує 30%, стяжку необхідно повністю замінити. Якщо ж пошкоджена ділянка менша, то можлива реставрація.

Переваги роботи з Georesin

Компанія Georesin давно працює на українському ринку, та має репутацію відповідального виконавця. Для ремонту бетонної підлоги ми застосовуємо авторські методи геополімерного ін’єктування, засновані на технологічних картах, розроблених та схвалених у Європі та Україні. Ми гарантуємо підвищення терміну експлуатації об’єкта та забезпечуємо його безпеку. Крім того, ми використовуємо екологічно нейтральні матеріали та утилізуємо усі відходи. Ціна ремонту бетонної підлоги залежить від площі та виду пошкоджень, специфіки об’єкта та матеріалів, що використовуються. Більш детальну інформацію можна отримати у консультантів Georesin.

ЯК ВИГЛЯДАЄ ПРОБЛЕМА З ОСНОВОЮ?

Проблеми з основою також можуть призводити до руйнування бетонної підлоги та включають такі причини:

 • · нерівна основа — якщо основа не є рівною, це може призвести до утворення нерівностей на бетонній підлозі, які можуть призвести до тріщин і деформацій;
 • · недостатня підготовка основи, що може призвести до недостатньої підтримки бетонної підлоги, що своєю чергою може призвести до її деформації та руйнування;
 • · неправильний вибір типу основи — якщо вибрано неправильний тип основи для бетонної підлоги, це може призвести до невідповідності жорсткості між підлогою та основою, що також може призвести до деформації та руйнування;
 • · нестабільний ґрунт основи — якщо ґрунт в основі підлоги просідає, це може призвести до утворення тріщин у бетоні.

Можливі ознаки проблем з основою:

 • · нерівномірне осідання фундаментів;
 • · перекоси цоколя;
 • · викривлення стін та підлог;
 • · тріщини у стінах та перекриттях;
 • · пошкодження цегляної кладки та зовнішніх елементів будівлі.

Якщо виявлені подібні ознаки, то роботи з ремонту бетонної підлоги повинні починатися з вирівнювання фундаменту, що допоможе усунути перекоси та запобігти подальшим проблемам зі підлогою.

video

Якщо ви дійшли до цього блоку, то вам небайдуже майбутнє вашого майна. Вчасно звернувшись за допомогою до кваліфікованих спеціалістів, ви суттєво заощадите свій час та фінансові витрати.

Першим кроком для збереження об’єкта, який схильний до руйнування, буде обстеження будівлі фахівцями. Це допоможе уникнути необдуманих чи не прорахованих рішень щодо заходів, спрямованих на зупинку цього процесу.

Фахівці GeoResin, виїхавши на об’єкт, визначать тип деформації фундаменту та з’ясують її причини. Залежно від отриманих даних вони проведуть необхідні розрахунки, визначать, які заходи допоможуть призупинити руйнування будівлі, і який метод зміцнення основи буде оптимальним.

На підставі отриманої інформації, ви зможете прийняти зважене рішення, в якому з трьох напрямків рухатися:

 

 • 01 І далі спостерігати за динамікою руйнувань за допомогою професійного інструментарію, визначивши собі «точку неповернення».
 • 02 Розробити проєкт рішення з урахуванням конструктивних, фінансових та «життєвих» обмежень, та втілити його в життя.
 • 03 Звернутися за альтернативним рішенням на підставі проведеного обстеження до третіх осіб.

РЕМОНТ БЕТОННОЇ ПІДЛОГИ МОЖЕ ПРОВОДИТИСЯ ТІЛЬКИ ПІСЛЯ УСУНЕННЯ ПРИЧИН ЙОГО РУЙНУВАННЯ:

 • Не утрамбована належним чином основа
 • Додаткове нове навантаження на конструкції
 • Органічні процеси в грунтах основи
 • Регулярні коливання рівня грунтових вод та температури в ґрунтах основи
 • Регулярний вплив вібрацій
 • Неоднорідна основа в межах однієї будівлі

ПИТАННЯ НА ЯКІ ДАСТЬ ВІДПОВІДЬ GEORESIN:

 • Що взагалі відбувається з будинком чи конструкцією?
 • Через що з'явилися тріщини чи усунення конструкцій?
 • Чи є сенс чекати покращень чи змін, та яких?
 • Чи можна обійтися косметичним ремонтом і як довго?
 • Що буде, якщо нічого не робити і в які терміни?
 • Чи допоможуть і які конкретно «магазинні» чи «зроби сам» рішення?
 • Чи зможе «знайомий виконроб» вирішити питання?
 • Чи можна і як уповільнити чи зупинити процес руйнування?
 • Чи можна повернути все, як було? Які є варіанти?
 • Коли краще та дешевше починати вирішувати? А можна не одразу?
 • Скільки коштує вирішення питання та які умови реалізації?
 • Що можна зробити за X гривень?

ЩО МИ ГАРАНТУЄМО:

1

Практично миттєвий результат

2

Вибір і визначення відповідного рішення спільно з клієнтом

3

Тільки топовЕ обладнання та інструментИ

4

Можливість поетапної реалізації проєкту відповідно до ГРАФІКА клієнтА

5

Післяпроєктний моніторинг та оперативність при необхідності доробок. Зв'язок 24/7

6

Паралельне поліпшення характеристик гідро-, тепло- і віброізоляції конструкцій

у будь-якій ситуації важливо свідомо оцінити ризики вирішення або бездіяльності з експертом в області будівництва

25%

Економії в порівнянні з традиційними технологіями

2-3дні

Виконання стандартного проєкту

5років

Мінімальна гарантія на виконані роботи

18секунд

Час затвердіння матеріалу

0,5мм

Точність виконуваних робіт

ПРИКЛАДИ ВИКОНАНИХ ПРОЄКТІВ

АВТОЦЕНТР В КИЄВІ

АВТОЦЕНТР В КИЄВІ

 • Фокус:

  Стабілізація ґрунту основи фундаментів

 • Розташування:

  м. Київ, Україна

 • Технологія:

  Deep Stabilization

 • Рік:

  2016

БУДІВЛЯ АВТОЦЕНТРУ В ОБОЛОНСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА

БУДІВЛЯ АВТОЦЕНТРУ В ОБОЛОНСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА

 • Фокус:

  Стабілізація ґрунту основи фундаментів

 • Розташування:

  м. Київ, Україна

 • Технологія:

  Deep Stabilization & Slab Lifting

 • Рік:

  2015

ВІДПУСКНИЙ ПРИСТРІЙ ЗЕРНА НА ЗАЛІЗНИЦІ

ВІДПУСКНИЙ ПРИСТРІЙ ЗЕРНА НА ЗАЛІЗНИЦІ

 • Фокус:

  Стабілізація ґрунту основи фундаментів виробничої будівлі

 • Розташування:

  Житомирська обл., Україна

 • Технологія:

  Deep Stabilization

 • Рік:

  2019

ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК В ОБОЛОНСЬКОМУ РАЙОНІ, М. КИЇВ

ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК В ОБОЛОНСЬКОМУ РАЙОНІ, М. КИЇВ

 • Фокус:

  Стабілізація ґрунтів основи фундаментів приватного будинку

 • Розташування:

  м. Київ, Україна

 • Технологія:

  Deep Stabilization

 • Рік:

  2015

ЗАПОВНЕННЯ ПУСТОТ І ВИРІВНЮВАННЯ ПЛИТ ПІДЛОГИ

ЗАПОВНЕННЯ ПУСТОТ І ВИРІВНЮВАННЯ ПЛИТ ПІДЛОГИ

 • Фокус:

  Ліквідація наслідків осідання плити підлоги

 • Розташування:

  Херсонська обл., Україна

 • Технологія:

  Deep Stabilization & Slab Lifting

 • Рік:

  2021

  У ВАС ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

  Наші спеціалісти радо нададуть вам консультацію. Будь ласка, заповніть цю коротку форму, щоб ми могли зв’язатись із Вами.