01/019

STATI-CAL Зміцнення стін та ремонт тріщин

НАШ ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР З РЕМОНТУ ТРІЩИН ТА ПІДСИЛЕННЯ СТІН

Тріщини – дуже поширене явище, яке можна спостерігати в різному масштабі, але практично на всіх спорудах: від історичних до нових будівель. Є ряд причин їх походження тріщин, але найчастіше вони є наслідком комбінації декількох з них.
Пошкоджену кладку найкраще стабілізувати та зміцнювати за допомогою спіральних тяг з нержавіючої сталі Stati-Bar. Довгі спіральні тяги Stati-Bar, вбудовуються по обидва боки тріщини в вирізані пази. Для збереження естетики будівлі це зазвичай робиться в розчинних швах кам’яної кладки для надійного і постійного рішення. Розтягуюче навантаження розподіляється уздовж кладки по конструкції, щоб мінімізувати подальший розвиток тріщин, які можуть виникнути при простому способі закладення-зашивання.
При роботі з системами ремонту дуже важливо пред’являти підвищені вимоги до професійної компетентності компанії.

Переваги гвинтової арматури:
– Збільшення несучої здатності стін, колон, балок, перекриттів, плит, фундаментів
– Оперативний монтаж – без технологічних перерв
– Виробництво робіт відбувається автономно, без демонтажу та зупинки експлуатації
– Тріщини більше не розвиваються – висока ефективність технології
– Відносно низька вартість в порівняння з традиційним капітальним ремонтом

ЯК ВИГЛЯДАЄ ПРОБЛЕМА?

Установка довгих розташованих по проєкту спіральних тяг над дверними та віконними прорізами – це швидкий та простий спосіб створення або ремонту цегляних (блокових) аркових перемичок в будівлях. Переднапружені стрижні з нержавіючої сталі можна використовувати в існуючій цегляній (або кам’яній) кладці для того, щоб сформувати посилену перемичку з цегли (газоблоку, бетоноблоку, каменю) над плоским рівнем або зігнутим склепінням.
Вихід з ладу перемичок відбувається по цілому ряду причин. Неглибокі або плоскі цегляні арки можуть руйнуватися через недостатню опори по обидва боки арки, бетонні перемички мають тенденцію обертатися, деформації деревини при сушінні або зволоженні і металеві перемички можуть деградувати з плином часу, оскільки починається гниття або корозія.

Офіційний сайт партнера Statical.ua

video
Там, де кам’яна кладка тріснула і зруйнувалася в результаті руху ґрунту, руйнування елементів, вивітрювання або підвищених навантажень і напруг, інноваційна та універсальна система Stati-Beam пов’язує кам’яну кладку разом і створює глибокі балки кладки в межах існуючої конструкції.
Вони створюються шляхом введення двох паралельних шарів арматури стику пласта, кожен з яких містить пару спіральних стрижнів, що становлять собою верхній і нижній фланці цегляної балки. Балки глибокої кладки здатні охоплювати ділянки руйнування кладки, перерозподіляти прикладені навантаження і підвищувати міцність стіни на розтягнення, зрушення і вигин, створюючи ефект стягування конструкцій.
Чи не армовані цегляні панелі міцні в стисненні, але порівняно слабкі в опорі зсувними і натяжним навантаженням. Стіни можуть прогинатися і тріскатися при впливі підвищених навантажень і напруг. Такі напруги можуть бути викликані: локалізованим рухом ґрунту / осіданням, руйнуванням перемичок або коливаннями вологості / температури. Посилена кладка має більшу стійкість до зсувних і розтягуючих навантажень, бо вона посилюється шляхом пластичної та пружної сталевої арматури.
Посилену цегляну кладку можна використовувати всюди, де вона втратила свою несучу здатність. Вона зазвичай використовується для охоплення областей локалізованого руху ґрунтів, щоб полегшити необхідність часткового посилення основи. В інших випадках її можна використовувати для прольоту між бетонними майданчиками або палями, щоб знизити вартість ремонту просадки конструкцій. Армування горизонтальних стиків може також використовуватися для підвищення стійкості до вітрового навантаження і розширення центрів рухомих сполук.
 • 01
 • 02
 • 03

ПРИЧИНИ УТВОРЕННЯ ТРІЩИН ТА ПРОБЛЕМ:

 • Це відбувається тому, що конструкції рухаються. Грунт під вашим фундаментом має тенденцію злегка зміщуватися при зміні зовнішніх умов. Ці крихітні рухи не є небезпечними в близькій перспективі, але вони можуть призвести до невеликих тріщин у слабких місцях ваших стін-місцях, де були вставлені двері та вікна.
 • Через свою свіжість нові будівельні матеріали зазвичай містять велику кількість вологи. Коли вони висихають, то з'являється тенденція на стиск (усадку). Це невелике рух може викликати невеликі тріщини в стінах будинку, як правило, в місцях з'єднання або примикання.
 • Регулярний та надійний внутрішній клімат-контроль (підтримка постійного рівня температури та вологості) робить для вашого будинку більше, ніж просто робить його комфортним для вас. Він також підтримує внутрішню обробку в хорошому робочому стані. Коли будинок залишається порожнім, відсутність клімат-контролю може призвести до появи тріщин у внутрішній обробці.
 • Протікаючі вікна та / або покрівля можуть призвести до потрапляння вологи в стіни вашого будинку. Це призводить до намокання, розм'якшення і руйнування матеріалу стіни, що потім призводить до розтріскування. При підтопленні ситуація така ж, тільки масштаб більше.
 • Існує цілий ряд причин для проблем з фундаментом, включаючи глинисту основу, неякісне будівництво (без дотримання технологій зведення), пошкодження фундаменту водою або банальна нерівномірна осадка.
 • Збільшення навантаження на перекриття (наприклад, при додаванні додаткових поверхів до будівлі що існує або розміщення важкого устаткування)
 • Відсутність міцних зв'язків між зовнішніми стінами та перекриттями, балками та перегородками

ПИТАННЯ ЯКІ ЧАСТО ВИНИКАЮТЬ:

 • Чим відрізняються ваші тяги та анкера від звичайної арматури?
 • Чи є обмеження застосування технології?
 • Чи використовуються ваші матеріали та технології для нового будівництва?
 • Чи є технічна інженерна інформація про матеріали?
 • Якими є гарантійні умови та строки при реалізації проекту?
 • Чи потрібно проводити підготовчі роботи перед проведенням відновлювальних робіт і що щодо відходів?
 • Який рівень цін на запропоновані рішення?

ЩО МИ ГАРАНТУЄМО:

1

Зупинка розвитку тріщин та руйнувань у будівлі

2

Відновлення цілісності та зв'язності несучих конструкцій

3

Підвищення несучої здатності несучих конструкцій

4

Щадний ремонт без втручання в навколишні процеси

5

Виправлення допущених помилок при будівництві та/або експлуатації

6

Рішення під ключ: від консультації до розширеної гарантії після реалізації проекту

7

Найбільш економічне рішення на ринку за критерієм ціна/якість/довговічність

в будь-якій ситуації важливо свідомо оцінити ризики вирішення або бездіяльності з експертом в області будівництва

1-5днів

Строк реалізації рішення в середньому

50+років

Гарантія на матеріал

5+років

Гарантія на якість робіт

755грн.

Вартість рішення від

24години

Повне включення системи до роботи

ПРИКЛАДИ ВИКОНАНИХ ПРОЄКТІВ

ЗВ’ЯЗУВАННЯ (СТЯГУВАННЯ) ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ ВІД ТРІЩИН

ЗВ’ЯЗУВАННЯ (СТЯГУВАННЯ) ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ ВІД ТРІЩИН

 • Фокус:

  Зв'язування (стягування) житлового будинку від тріщин

 • Розташування:

  Двоповерхова житлова будівля

 • Технологія:

  Stati-Cal

 • Рік:

  2021

ПІДСИЛЕННЯ ДАЧНОГО БУДИНКУ ПІСЛЯ ПОЯВИ ТРІЩИН

ПІДСИЛЕННЯ ДАЧНОГО БУДИНКУ ПІСЛЯ ПОЯВИ ТРІЩИН

 • Фокус:

  Підсилення дачного будинку після появи тріщин

 • Розташування:

  Дачний будинок

 • Технологія:

  Stati-Cal

 • Рік:

  2020

ВІДНОВЛЮВАЛЬНІ РОБОТИ ПОШКОДЖЕНОГО ПІСЛЯ АВАРІЇ БУДИНКУ

ВІДНОВЛЮВАЛЬНІ РОБОТИ ПОШКОДЖЕНОГО ПІСЛЯ АВАРІЇ БУДИНКУ

 • Фокус:

  Відновлювальні роботи пошкодженого після аварії будинку

 • Розташування:

  Приватний житловий будинок

 • Технологія:

  Stati-Cal

 • Рік:

  2018

  У ВАС ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

  Наші спеціалісти радо нададуть вам консультацію. Будь ласка, заповніть цю коротку форму, щоб ми могли зв’язатись із Вами.